Liigu edasi põhisisu juurde

Juhatus

Taavi Veskimägi

Juhatuse esimees

+372 715 1221

Taavi.Veskimagi@elering.ee

Kalle Kilk

Juhatuse liige, varahaldusjuht

+372 715 1221

Kalle.Kilk@elering.ee

Riina Käi

Juhatuse liige/finatsjuht

+372 715 1221

Riina.Kai@elering.ee

Kommunikatsioon

Ain Köster

Kommunikatsioonijuht

+372 715 1368; +372 565 2155

Ain.Koster@elering.ee

Kätlin Klemmer

Kommunikatsioonispetsialist

+372 715 1209

Katlin.Klemmer@elering.ee

Elo Ellermaa

Kommunikatsiooni projektijuht (pressikontakt)

+372 53479783

elo.ellermaa@elering.ee

Personalijuht

Gerli Haljand

Personalijuht

+372 5665 1462

Gerli.Haljand@elering.ee

Strateegiajuht

Karl Kivinurm

Strateegiajuht

+372 715 1330

Karl.Kivinurm@elering.ee

Energiaturu osakond

Erkki Sapp

Energiaturu osakonna juhataja

+372 5347 5049

Erkki.Sapp@elering.ee

Juriidiline talitus

Karin Täär

Talituse juhataja

+372 715 1381

Karin.Taar@elering.ee

Juhtimiskeskus

Märt Allika

Juhtimiskeskuse juhataja

+372 715 1231

Mart.Allika@elering.ee

Võrguteenuste talitus

Mirjam Pihlak

Võrguteenuste talituse juhataja

+372 715 1309

Mirjam.Pihlak@elering.ee

Andres Malõšev

Projektijuht

+372 715 1303

Andres.Malosev@elering.ee

Indrek Martin

Projektijuht

+372 715 1306

Indrek.Martin@elering.ee

Ranet Mikko

Projektijuht

+372 7151 226

Ranet.Mikko@elering.ee 

Kaido Kõvamees

Projektijuht

Kaido.Kovamees@elering.ee

Arno Niidumaa

Projektijuht

Arno.Niidumaa@elering.ee

Maateenuste spetsialist (kasutusõiguste lepingud, talumistasu)

Ene Antik

Maateenuste spetsialist

+372 715 1163

Ene.Antik@elering.ee

Liinide käidu talitus (liinide haldamine)

Andrus Veeleid

Talituse juhataja

+372 71 51 510

Andrus.Veeleid@elering.ee

Erki Autalu

Liinide käidukorraldaja (põhja piirkond)

+372 715 1310

Erki.Autalu@elering.ee

Enno Bender

Liinide käidukorraldaja (lõuna piirkond)

+372 716 8385

Enno.Bender@elering.ee

Urmas Jõesaar

Liinide käidukorraldaja (ida piirkond)

+372 715 6603

Urmas.Joesaar@elering.ee

Raimo Klemmer

Liinide käidukorraldaja (lääne piirkond)

+372 715 0337

Raimo.Klemmer@elering.ee

Alajaamade käidu talitus

Keyt Auner

Talituse juhataja

+372 715 1363

Keyt.Auner@elering.ee

EstLinkide käidu talitus

Reigo Haug

Talituse juhataja

+372 715 1229

Reigo.Haug@elering.ee

Gaasivõrgu käidu talitus

Vambola Randmaa

Talituse juhataja

+372 715 1128

Vambola.Randmaa@elering.ee

Reeno Niinepuu

Gaasitorustike valdkonna koordinaator

+372 715 1320

Reeno.Niinepuu@elering.ee

Rauno Pristavka

Gaasimõõtejaamade koordinaator

+372 715 1155

Rauno.Pristavka@elering.ee

Sven Käiss

Gaasitorustike hoolduse korraldaja, Ida-Virumaa

+372 715 6061

Sven.Kaiss@elering.ee

Hillar Tealane

Gaasitorustike hoolduse korraldaja, Lääne-Virumaa

+372 715 1361

Hillar.Tealane@elering.ee

Alar Tupp

Gaasitorustike hoolduse korraldaja, Jõgevamaa ja Tartumaa

+372 715 1120

Alar.Tupp@elering.ee

Arvi Eevaste

Gaasitorustike hoolduse korraldaja, Põlvamaa ja Võrumaa

+372 799 2221

Arvi.Eevaste@elering.ee

Kalev Salu

Gaasitorustike hoolduse korraldaja, Viljandimaa ja Pärnumaa

+372 715 1121

Kalev.Salu@elering.ee

Heino Piirsalu

Gaasitorustike hoolduse korraldaja, Harjumaa ja Raplamaa

+372 715 1138

Heino.Piirsalu@elering.ee

Markus Tutti

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja, Kiili-Paldiski

+372 715 1337

Markus.Tutti@elering.ee

Sünkroniseerimise talitus

Hannes Kont

Sünkroniseerimise programmi direktor / talituse juhataja

+372 715 1248

hannes.kont@elering.ee

Auditikomitee

Jaanus Uiga

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetika osakonna juhataja

Kaie Karniol

Rahandusministeeriumi riigivara osakonna juhataja

Indrek Kasela

AS PRFoods juhatuse liige

Janek Stalmeister

Endine Tallinki juhatuse esimees

Nõukogu

Timo Rajala

Nõukogu esimees, Ettevõtja, Pohjolan Voima OY endine tegevjuht

Jaanus Uiga

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetika osakonna juhataja

Indrek Kasela

AS PRFoods juhatuse liige

Janek Stalmeister

Endine Tallinki juhatuse esimees

Kaie Karniol

Rahandusministeeriumi riigivara osakonna juhataja