Liigu edasi põhisisu juurde

Juhatus

Taavi Veskimägi

Taavi Veskimägi

Juhatuse esimees

715 1221

Taavi.Veskimagi@elering.ee
Peep Soone

Peep Soone

Juhatuse liige, finantsjuht

715 1221

Peep.Soone@elering.ee
Kalle Kilk

Kalle Kilk

Juhatuse liige, varahaldusjuht

+372 715 1221

Kalle.Kilk@elering.ee

Kommunikatsioonijuht

Ain Köster

Ain Köster

715 1368

Ain.Koster@elering.ee

Kätlin Klemmer

Kommunikatsioonispetsialist

+372 715 1209

Katlin.Klemmer@elering.ee

Personalijuht

Gerli Haljand

Personalijuht

+372 715 1208

Gerli.Haljand@elering.ee

Monika Neemsalu

Personalispetsialist

+372 715 1156

Monika.Neemsalu@elering.ee

Strateegiajuht

Karl Kivinurm

+372 715 1330

Karl.Kivinurm@elering.ee

Juriidiline talitus

Karin Täär

Karin Täär

Talituse juhataja

+372 715 1381

Karin.Taar@elering.ee

Tarkvõrgu talitus

Georg Rute

+372 715 1323

Georg.Rute@elering.ee

Kaija Valdmaa

+372 715 1177

Kaija.Valdmaa@elering.ee

Liitumiste talitus

Mirjam Pihlak

Mirjam Pihlak

Talituse juhataja

715 1309

Mirjam.Pihlak@elering.ee

Sander Sorts

Liitumiste vanemprojektijuht

715 1157

Sander.Sorts@elering.ee

Andres Malõšev

Liitumiste projektijuht

715 1303

Andres.Malosev@elering.ee

Indrek Martin

Liitumiste projektijuht

715 1306

Indrek.Martin@elering.ee

Ranet Mikko

Liitumiste projektijuht

7151 226

Ranet.Mikko@elering.ee 

Maateenuste spetsialist

Ene Antik

Maateenuste spetsialist

+372 715 1163

Ene.Antik@elering.ee

Liinide käidu talitus

Andrus Veeleid

Andrus Veeleid

Talituse juhataja

71 51 510

Andrus.Veeleid@elering.ee

Erki Autalu

Liinide käidukorraldaja (põhja piirkond)

715 1310

Erki.Autalu@elering.ee

Enno Bender

Liinide käidukorraldaja (lõuna piirkond)

716 8385

Enno.Bender@elering.ee

Urmas Jõesaar

Liinide käidukorraldaja (ida piirkond)

715 6603

Urmas.Joesaar@elering.ee

Raimo Klemmer

Liinide käidukorraldaja (lääne piirkond)

715 0337

Raimo.Klemmer@elering.ee

Alajaamade käidu talitus

Heldur Karjaherm

Heldur Karjaherm

Talituse juhataja

+372 715 1242

Heldur.Karjaherm@elering.ee

EstLinkide käidu talitus

Reigo Haug

Reigo Haug

Talituse juhataja

715 1229

Reigo.Haug@elering.ee

Gaasivõrgu käidu talitus

Vambola Randmaa

Vambola Randmaa

Talituse juhataja

715 1128

Vambola.Randmaa@elering.ee

Vladimir Drigin

+372 715 1138

Vladimir.Drigin@elering.ee

Kalev Salu

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja. Viljandimaa ja Pärnumaa

715 1121

Kalev.Salu@elering.ee

Nikolai Minajev

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja. Ida-Virumaa

715 6063

Nikolai.Minajev@elering.ee

Hillar Tealane

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja. Lääne-Virumaa

715 1361

Hillar.Tealane@elering.ee

Eldur Orupõld

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja. Jõgevamaa ja Tartumaa

715 1120

Eldur.Orupold@elering.ee

Rein Toomes

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja. Põlvamaa ja Võrumaa

799 2223

Rein.Toomes@elering.ee

Balticconnectori talitus

Mart Landsberg

Mart Landsberg

Osakonna juhataja

715 1245

Mart.Landsberg@elering.ee

Priit Heinla

Projektijuht. Paldiski-Inkoo vahelise gaasitoru ehitus

715 1147

Priit.Heinla@elering.ee

Simo Lahesalu

Projektijuht. Paldiski kompressorjaama ehitus

+372 715 1139

Simo.Lahesalu@elering.ee

Rauno Pristavka

Projektijuht. Karksi gaasimõõtejaama ehitus

715 1155

Rauno.Pristavka@elering.ee

Pavel Solovjov

Projektijuht. Puiatu kompressorjaama ehitus

715 1386

Pavel.Solovjov@elering.ee

Kalle Norma

Projektijuht. Kiili-Paldiski gaasiühendus

501 0070

Kalle.Norma@elering.ee

Taivo Käo

Projektijuht. Kiili-Paldiski gaasitoru ehitus

+372 5841 4984

Taivo.Käo@elering.ee

Sünkroniseerimise talitus

Hannes Kont

Sünkroniseerimise projekti direktor / talituse juhataja

+372 514 4365

hannes.kont@elering.ee

Auditikomitee

Timo Tatar

Auditikomitee esimees. Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetika osakonna juhataja

Tarmo Porgand

Rahandusministeeriumi riigivara osakonna juhataja asetäitja

Indrek Kasela

AS PRFoods juhatuse liige

Nõukogu

Timo Rajala

Nõukogu esimees, Ettevõtja, Pohjolan Voima OY endine tegevjuht.

Timo Tatar

Auditikomitee esimees. Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetika osakonna juhataja

Tarmo Porgand

Rahandusministeeriumi riigivara osakonna juhataja asetäitja

Indrek Kasela

AS PRFoods juhatuse liige

Toomas Põld

Ettevõtja

Mille kohta sa infot otsid?

Kõik Book page Konsultatsioon Hooldustööd Uudis Lihtlehekülg