Liigu edasi põhisisu juurde

Juhatus

Taavi Veskimägi

Taavi Veskimägi

Juhatuse esimees

71 51 221
Taavi.Veskimagi@elering.ee

Peep Soone

Peep Soone

Juhatuse liige, finantsjuht

71 51 221
Peep.Soone@elering.ee

Kalle Kilk

Kalle Kilk

Juhatuse liige, varahaldusjuht

71 51 221
Kalle.Kilk@elering.ee

Kommunikatsioonijuht

Ain Köster

Ain Köster

71 51 368
56 52 155
Ain.Koster@elering.ee

Personalijuht

Kerli Leppoja

Kerli Leppoja

Strateegiajuht

Karl Kivinurm

Taastuvenergia talitus

River Tomera

Talituse juhataja

71 51 349
River.Tomera@elering.ee

Juriidiline talitus

Karin Täär

Karin Täär

Talituse juhataja

71 51 381
Karin.Taar@elering.ee

Energiaturgude osakond

Elis Paas

Elis Paas

Osakonna juhataja

71 51 248
Elis.Paas@elering.ee

Bilansitalitus

Marie Kalmet

Marie Kalmet

Talituse juhataja

71 51 224
Marie.Kalmet@elering.ee

Energiasüsteemi juhtimiskeskus

Märt Allika

Märt Allika

Juhtimiskeskuse juhataja

71 51 231
Mart.Allika@elering.ee

Dispetšertalitus

Jan Lukki- Lukin

Jan Lukki-Lukin

Talituse juhataja

71 51 225
Jan.Lukki-Lukin@elering.ee

Raamatupidamistalitus

Tamara Kovagina

Tamara Kovagina

Pearaamatupidaja

71 51 219
Tamara.Kovagina@elering.ee

Juhtimisarvestuse talitus

Sirli Söömer

Talituse juhataja

71 51 333
Sirli.Soomer@elering.ee

 

Infotehnoloogia osakond

Mikk Välja

Tarkvaraarenduse projektijuht / IT osakonna juhataja kohusetäitja

71 51 549
Mikk.Valja@elering.ee

IT kasutajatoe talitus

Alland Parman

Alland Parman

Talituse juhataja

71 51 130
Alland.Parman@elering.ee

Haldustalitus

Olavi Mätik

Olavi Mätik

Talituse juhataja

71 51 204
Olavi.Matik@elering.ee

Liitumiste talitus

Mirjam Pihlak

Mirjam Pihlak

Talituse juhataja

71 51 309
Mirjam.Pihlak@elering.ee

 

Projektijuhtimise osakond

Vladimir Antson

Vladimir Antson

Osakonna juhataja

71 51 308
Vladimir.Antson@elering.ee

Energiasüsteemi planeerimise talitus

Oleg Tšernobrovkin

Talituse juhataja

71 51 207
Oleg.Tsernobrovkin@elering.ee

Võrguhalduse osakond

Mart Landsberg

Mart Landsberg

Osakonna juhataja

71 51 245
Mart.Landsberg@elering.ee

Alajaamade käidu talitus

Heldur Karjaherm

Heldur Karjaherm

Talituse juhataja

71 51 242
Heldur.Karjaherm@elering.ee

Liinide käidu talitus

Andrus Veeleid

Andrus Veeleid

Talituse juhataja

71 51 510
Andrus.Veeleid@elering.ee

EstLinkide käidu talitus

Reigo Haug

Reigo Haug

Talituse juhataja

71 51 229
Reigo.Haug@elering.ee

Gaasivõrgu käidu talitus

Vambola Randmaa

Vambola Randmaa

Talituse juhataja

71 51 128
Vambola.Randmaa@elering.ee

Tehnoloogia osakond

Marko Tamm

Marko Tamm

Osakonna juhataja

71 51 371
Marko.Tamm@elering.ee

Releekaitse ja automaatika talitus

Andrus Reinson

Andrus Reinson

Talituse juhataja

71 51 326
Andrus.Reinson@elering.ee

Nõukogu

Timo Rajala

Nõukogu esimees.
Ettevõtja, Pohjolan Voima OY endine tegevjuht.

Timo Tatar

Auditikomitee esimees.
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetika osakonna juhataja

Tarmo Porgand

Rahandusministeeriumi riigivara osakonna juhataja asetäitja

Indrek Kasela

AS PRFoods juhatuse liige

Toomas Põld

Ettevõtja

Auditikomitee

Timo Tatar

Auditikomitee esimees.
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetika osakonna juhataja

Tarmo Porgand

Rahandusministeeriumi riigivara osakonna juhataja asetäitja

Indrek Kasela

AS PRFoods juhatuse liige

Toomas Põld

Ettevõtja

Timo Rajala

Nõukogu esimees.
Ettevõtja, Pohjolan Voima OY endine tegevjuht.

Mille kohta sa infot otsid?

Kõik Hooldustööd Uudis Lihtlehekülg