Liigu edasi põhisisu juurde

Juhatus

Taavi Veskimägi

Juhatuse esimees

+372 715 1221

Taavi.Veskimagi@elering.ee

Kalle Kilk

Juhatuse liige, varahaldusjuht

+372 715 1221

Kalle.Kilk@elering.ee

Riina Käi

Juhatuse liige/finatsjuht

+372 715 1221

Riina.Kai@elering.ee

Kommunikatsioonijuht

Ain Köster

+372 715 1368; +372 565 2155

Ain.Koster@elering.ee

Kätlin Klemmer

Kommunikatsioonispetsialist

+372 715 1209

Katlin.Klemmer@elering.ee

Personalijuht

Gerli Haljand

Personalijuht

+372 715 1208

Gerli.Haljand@elering.ee

Strateegiajuht

Karl Kivinurm

+372 715 1330

Karl.Kivinurm@elering.ee

Juriidiline talitus

Karin Täär

Talituse juhataja

+372 715 1381

Karin.Taar@elering.ee

Digitaliseerimise arendusjuht

Georg Rute

+372 715 1323

Georg.Rute@elering.ee

Võrguteenuste talitus

Mirjam Pihlak

Talituse juhataja

+372 715 1309

Mirjam.Pihlak@elering.ee

Andres Malõšev

Liitumiste projektijuht

+372 715 1303

Andres.Malosev@elering.ee

Indrek Martin

Liitumiste projektijuht

+372 715 1306

Indrek.Martin@elering.ee

Ranet Mikko

Liitumiste projektijuht

+372 7151 226

Ranet.Mikko@elering.ee 

Maateenuste spetsialist

Ene Antik

Maateenuste spetsialist

+372 715 1163

Ene.Antik@elering.ee

Pärja Bärg

Maateenuste spetsialist

+372 715 1313

Parja.Barg@elering.ee

Liinide käidu talitus

Andrus Veeleid

Talituse juhataja

+372 71 51 510

Andrus.Veeleid@elering.ee

Erki Autalu

Liinide käidukorraldaja (põhja piirkond)

+372 715 1310

Erki.Autalu@elering.ee

Enno Bender

Liinide käidukorraldaja (lõuna piirkond)

+372 716 8385

Enno.Bender@elering.ee

Urmas Jõesaar

Liinide käidukorraldaja (ida piirkond)

+372 715 6603

Urmas.Joesaar@elering.ee

Raimo Klemmer

Liinide käidukorraldaja (lääne piirkond)

+372 715 0337

Raimo.Klemmer@elering.ee

Alajaamade käidu talitus

Keyt Auner

Talituse juhataja

+372 715 1363

Keyt.Auner@elering.ee

EstLinkide käidu talitus

Reigo Haug

Talituse juhataja

+372 715 1229

Reigo.Haug@elering.ee

Gaasivõrgu käidu talitus

Vambola Randmaa

Talituse juhataja

+372 715 1128

Vambola.Randmaa@elering.ee

Reeno Niinepuu

Gaasitorustike valdkonna koordinaator

+372 715 1320

Reeno.Niinepuu@elering.ee

Sander Truubon

Gaasijaamade valdkonna koordinaator

+372 715 1137

Sander.Truubon@elering.ee

Rauno Pristavka

Gaasimõõtejaamade koordinaator

+372 715 1155

Rauno.Pristavka@elering.ee

Sven Käiss

Gaasitorustike hoolduse korraldaja, Ida-Virumaa

+372 715 6061

Sven.Kaiss@elering.ee

Hillar Tealane

Gaasitorustike hoolduse korraldaja, Lääne-Virumaa

+372 715 1361

Hillar.Tealane@elering.ee

Alar Tupp

Gaasitorustike hoolduse korraldaja, Jõgevamaa ja Tartumaa

+372 715 1120

Alar.Tupp@elering.ee

Arvi Eevaste

Gaasitorustike hoolduse korraldaja, Põlvamaa ja Võrumaa

+372 799 2221

Arvi.Eevaste@elering.ee

Kalev Salu

Gaasitorustike hoolduse korraldaja, Viljandimaa ja Pärnumaa

+372 715 1121

Kalev.Salu@elering.ee

Heino Piirsalu

Gaasitorustike hoolduse korraldaja, Harjumaa ja Raplamaa

+372 715 1138

Heino.Piirsalu@elering.ee

Markus Tutti

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja, Kiili-Paldiski

+372 715 1337

Markus.Tutti@elering.ee

Sünkroniseerimise talitus

Hannes Kont

Sünkroniseerimise programmi direktor / talituse juhataja

+372 715 1248

hannes.kont@elering.ee

Jaak Tuksam

Sünkroniseerimise programmi tehniline direktor

+372 715 1193

jaak.tuksam@elering.ee

Auditikomitee

Timo Tatar

Auditikomitee esimees. Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetika asekantsler

Tarmo Porgand

Rahandusministeeriumi riigivara osakonna juhataja asetäitja

Indrek Kasela

AS PRFoods juhatuse liige

Janek Stalmeister

Endine Tallinki juhatuse esimees

Nõukogu

Timo Rajala

Nõukogu esimees, Ettevõtja, Pohjolan Voima OY endine tegevjuht

Timo Tatar

Auditikomitee esimees. Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetika asekantsler

Tarmo Porgand

Rahandusministeeriumi riigivara osakonna juhataja asetäitja

Indrek Kasela

AS PRFoods juhatuse liige

Janek Stalmeister

Endine Tallinki juhatuse esimees

Mille kohta sa infot otsid?

Kõik Lihtlehekülg Uudis Book page Hooldustööd Konsultatsioon Smaily Response Page Kontaktid