Liigu edasi põhisisu juurde

Juhatus

Taavi Veskimägi

Taavi Veskimägi

Juhatuse esimees

715 1221
Taavi.Veskimagi@elering.ee

Peep Soone

Peep Soone

Juhatuse liige, finantsjuht

715 1221
Peep.Soone@elering.ee

Kalle Kilk

Kalle Kilk

Juhatuse liige, varahaldusjuht

715 1221
Kalle.Kilk@elering.ee

Kommunikatsioonijuht

Ain Köster

Ain Köster

+372 715 1368
+372 565 2155
Ain.Koster@elering.ee

Kätlin Klemmer

Kommunikatsioonispetsialist

715 1209
Katlin.Klemmer@elering.ee

Personalijuht

Kerli Leppoja

Kerli Leppoja

Marion Jehe-Paisnik

Personalispetsialist

715 1156
Marion.Jehe-Paisnik@elering.ee

Strateegiajuht

Karl Kivinurm

Juriidiline talitus

Karin Täär

Karin Täär

Talituse juhataja

715 1381
Karin.Taar@elering.ee

Anneli Teelahk

Jurist

71 52 271
Anneli.Teelahk@elering.ee

Taavi Vospert

Jurist

715 1255
Taavi.Vospert@elering.ee

Katrin Roosmaa

Jurist

715 1152
Katrin.Roosmaa@elering.ee

Marit Saaretalu

Jurist

Liina Allikmäe

Nooremjurist

715 1385
Liina.Allikmae@elering.ee

Ene Antik

Maateenuste spetsialist

715 1163
Ene.Antik@elering.ee

Taastuvenergia talitus

River Tomera

Talituse juhataja

715 1349
River.Tomera@elering.ee

Liis Kilk

Taastuvenergia analüütik

715 1243
Liis.Kilk@elering.ee

Vreni Veskimägi

Biometaani valdkonna projektijuht

715 1171
Vreni.Veskimagi@elering.ee

Energiaturgude osakond

Elis Paas

Elis Paas

Osakonna juhataja

715 1248
Elis.Paas@elering.ee

Airi Noor

Energiaturgude analüütik

71 51 391
Airi.Noor@elering.ee

Kajali Kotsar

Energiaturgude analüütik


 

Kaisa Jette Särekanno

Energiaturgude nooremanalüütik

715 1149
Kaisa.Sarekanno@elering.ee

Bilansitalitus

Marie Kalmet

Marie Kalmet

Talituse juhataja

715 1224
Marie.Kalmet@elering.ee

Natalja Morozova

Süsteemiteenuste analüütik

715 1214
Natalja.Morozova@elering.ee

Kristofer Vare

Bilansi analüütik

715 1216
Kristofer.Vare@elering.ee

Energiaturu arendusjuht

Erkki Sapp

Energiaturu arendusjuht

715 1346
Erkki.Sapp@elering.ee

Tarkvõrgu talitus

Georg Rute

Digitaliseerimise arendusjuht/ talituse juhataja kohusetäitja

715 1323
Georg.Rute@elering.ee

Kaija Valdmaa

Estfeedi projektijuht

715 1177
Kaija.Valdmaa@elering.ee

Energiasüsteemi juhtimiskeskus

Märt Allika

Märt Allika

Juhtimiskeskuse juhataja

715 1231
Mart.Allika@elering.ee

Monica Visnapuu

Süsteemiadministraator

715 1257
Monica.Visnapuu@elering.ee

Arvi Jõemets

Gaasisüsteemi juhtimise ekspert

71 51 172
Arvi.Joemets@elering.ee

Režiimitalitus

Eero Ülavere

Püsitalitluse ekspert

715 1301
Eero.Ulavere@elering.ee

Kristina Kiivramees

Püsitalitluse planeerija

715 1259
Kristina.Kiivramees@elering.ee

Kristjan Vilgo

Püsitalitluse planeerija

715 1244
Kristjan.Vilgo@elering.ee

Gunnar Pallas

Püsitalitluse planeerija

715 1321
Gunnar.Pallas@elering.ee

Karin Maria Lehtmets

Püsitalitluse planeerija

715 1176
Karin.Lehtmets@elering.ee

Veiko Aunapuu

Regionaalse talitluskindluse spetsialist

715 1161
Veiko.Aunapuu@elering.ee

Jelena Pilvet

Gaasisüsteemi juhtimise spetsialist

715 1173
Jelena.Pilvet@elering.ee

Dispetšertalitus

Jan Lukki- Lukin

Jan Lukki-Lukin

Talituse juhataja

715 1225
Jan.Lukki-Lukin@elering.ee

Raamatupidamistalitus

Tamara Kovagina

Tamara Kovagina

Pearaamatupidaja

715 1219
Tamara.Kovagina@elering.ee

Marika Muilas

Pearaamatupidaja asetäitja

715 1153
Marika.Muilas@elering.ee

Irina Butajeva

Raamatupidaja

715 1212
Irina.Butajeva@elering.ee

Siivi Sedrik

Raamatupidaja

715 1378
Siivi.Sedrik@elering.ee

Juhtimisarvestuse talitus

Sirli Söömer

Talituse juhataja

715 1333
Sirli.Soomer@elering.ee

 

Nele Tatar

Investeeringute analüütik

715 1399
Nele.Tatar@elering.ee

Urmas Kriisa

Finantsist

715 1252
Urmas.Kriisa@elering.ee

Peep Teral

Eelarvejuht

715 1203
Peep.Teral@elering.ee

Infotehnoloogia osakond

IT taristu talitus

Alland Parman

Alland Parman

Talituse juhataja

715 1130
Alland.Parman@elering.ee

Alo Väli

IT hooldusspetsiaist

715 1398
Alo.Vali@elering.ee

Viktor Koljada

IT teenuste ja võrguadministraator

715 1129
Viktor.Koljada@elering.ee

Maiko Taelma

Süsteemiarhitekt

715 1380
Maiko.Taelma@elering.ee

Kersti Lang

IT rakenduste administraator

715 1302
Kersti.Lang@elering.ee

Tarkvara arenduse talitus

Mikk Välja

Talituse juhataja

715 1549
Mikk.Valja@elering.ee

Martin Vohla

Projektijuht-analüütik

715 1302
Martin.Vohla@elering.ee

Liivia Mahlapuu

Projektijuht-analüütik

Liivia.Mahlapuu@elering.ee

Riina Kivi

Projektijuht-analüütik

Riina.Kivi@elering.ee

Hannes Kubu

Projektijuht-analüütik
Hannes.Kubu@elering.ee

Scada talitus

Aivar Sarv

Talituse juhataja

71 51 213
Aivar.Sarv@elering.ee

Tõnis Karel

Süsteemiadministraator

715 1253
Tonis.Karel@elering.ee

Alvar Leppik

Süsteemiadministraator

71 51 258
Alvar.Leppik@elering.ee

Küberturbejuht

Andres Järv

Haldustalitus

Olavi Mätik

Olavi Mätik

Talituse juhataja

715 1204
Olavi.Matik@elering.ee

Kersti Prei

Assistent

715 1221
Kersti.Prei@elering.ee

Angela Krantsiveer

Assistent

Aivi Eller

DHS valdkonna spetsialist

71 51 249
Aivi.Eller@elering.ee

Kaidi Tikerperi

Dokumendihaldur

715 1523
Kaidi.Tikerperi@elering.ee

Jana Timmer

Sekretär

715 1222
Jana.Timmer@elering.ee

Liitumiste talitus

Mirjam Pihlak

Mirjam Pihlak

Talituse juhataja

715 1309
Mirjam.Pihlak@elering.ee

 

Ly Alaver

Projektiassistent

Ly.Alaver@elering.ee

Sander Sorts

Liitumiste projektijuht

715 1157
Sander.Sorts@elering.ee

Andres Malõšev

Liitumiste projektijuht

Andres.Malosev@elering.ee

Indrek Martin

Liitumiste projektijuht

715 1306
Indrek.Martin@elering.ee

 

Projektijuhtimise osakond

Vladimir Antson

Vladimir Antson

Osakonna juhataja

715 1308
Vladimir.Antson@elering.ee

Jossif Sinivee

Projektijuht

715 1327
Jossif.Sinivee@elering.ee

Peeter Kippasto

Projektijuht

715 1369
Peeter.Kippasto@elering.ee

Jaan Luurmees

Illimar Vahtras

Projektijuht

715 1384
Illimar.Vahtras@elering.ee

Raigo Kebja

Projektijuht

715 1328
Raigo.Kebja@elering.ee

Jarmo Saar

Projektijuht

715 1511
Jarmo.Saar@elering.ee

Arno Raadom

Projektijuht

715 1254
Arno.Raadom@elering.ee

Hillar Tiidu

Projektijuht

715 0402
Hillar.Tiidu@elering.ee

Marten Lillemäe

Nooremprojektijuht

Marten.Lillemae@elering.ee

Energiasüsteemi planeerimise talitus

Oleg Tšernobrovkin

Talituse juhataja

715 1207
Oleg.Tsernobrovkin@elering.ee

Rain Maripuu

Elektrisüsteemi spetsialist

715 1226
Rain.Maripuu@elering.ee

Ilja Matjas

Elektrisüsteemi analüütik

715 1240
Ilja.Matjas@elering.ee

Karel Mägi

Elektrisüsteemi analüütik

715 1251
Karel.Magi@elering.ee

Izabella Faifer

Elektrisüsteemi analüütik

Alari Heinla

Elektrisüsteemi nooremanalüütik

71 51 332
Alari.Heinla@elering.ee

Holger Kroon

Tehnik

715 1300
Holger.Kroon@elering.ee

Sander Käo

Gaasivõrgu analüütik

715 1132
Sander.Kao@elering.ee

Võrguhalduse osakond

Mart Landsberg

Mart Landsberg

Osakonna juhataja

715 1245
Mart.Landsberg@elering.ee

Alajaamade käidu talitus

Heldur Karjaherm

Heldur Karjaherm

Talituse juhataja

715 1242
Heldur.Karjaherm@elering.ee

Ilse Vihman

Käidutehnoloog

715 1307
Ilse.Vihman@elering.ee

Anne Kippasto

Andmebaasi administraator

715 1376
Anne.Kippasto@elering.ee

Keyt Auner

Automaatika koordinaator

715 1363
Keyt.Auner@elering.ee

Valentin Lobanov

Automaatika tehnoloog

715 1322
Valentin.Lobanov@elering.ee

Nikolai Dorovatovski

Diagnostikaekspert

715 1318
Nikolai.Dorovatovski@elering.ee

Anton Moltsar

Jõutrafode ekspert

715 1311
Anton.Moltsar@elering.ee

Vaike Kuzovkova

Isolatsiooni diagnostik

715 1247
Vaike.Kuzovkova@elering.ee

Taavi Nurm

Diagnostikaspetsialist

715 1312
Taavi.Nurm@elering.ee

Aleksandr Dulov

Diagnostikaspetsialist

715 1317
Aleksandr.Dulov@elering.ee

Irene Puusaar

Käiduanalüütik

716 8262
Irene.Puusaar@elering.ee

Endel Nuusberg

Alajaamade käidukorraldaja

715 1387
Endel.Nuusberg@elering.ee

Jevgeni Georgijev

Alajaamade käidukorraldaja

715 1389
Jevgeni.Georgijev@elering.ee

Elle Kaarma

Andmehaldur

715 1167
Elle.Kaarma@elering.ee

Aare Pärg

Alajaamade käidukorraldaja

716 8480
Aare.Parg@elering.ee

Arne Kolk

Alajaamade käidukorraldaja

715 6053
Arne.Kolk@elering.ee

Arunas Rudaitis

Alajaamade käidukorraldaja

715 6664
Arunas.Rudaitis@elering.ee

Bruno Nõmmik

Alajaamade käidukorraldaja

716 8483
Bruno.Nommik@elering.ee

Elmar Talts

Alajaamade käidukorraldaja

715 0403
Elmar.Talts@elering.ee

Vaidor Siil

Alajaamade käidukorraldaja

715 1164
Vaidor.Siil@elering.ee

Ülo Raime

Alajaamade käidukorraldaja

716 8645
Ulo.Raime@elering.ee

Jaan Vinkel

Käidu tehniline ekspert

716 8381
Jaan.Vinkel@elering.ee

Kaupo Toom

Automaatika korraldaja

716 8387
Kaupo.Toom@elering.ee

Allan Oja

Automaatika korraldaja

716 8386
Allan.Oja@elering.ee

Raivo Aru

Automaatika korraldaja

715 0336
Raivo.Aru@elering.ee

Urmas Sulaoja

Automaatika korraldaja

715 6068
Urmas.Sulaoja@elering.ee

Juri Tihhonov

Automaatika tehnoloog

715 6070
Juri.Tihhonov@elering.ee

Liinide käidu talitus

Andrus Veeleid

Andrus Veeleid

Talituse juhataja

71 51 510
Andrus.Veeleid@elering.ee

Urve Kriisa

Andmehaldur

715 6650
Urve.Kriisa@elering.ee

Külliki Uibo

Infosüsteemide spetsialist

715 1373
Kulliki.Uibo@elering.ee

Irina Ivanova

Käiduanalüütik

715 1304
Irina.Ivanova@elering.ee

Henri Manninen

Käiduspetsialist

715 1131
Henri.Manninen@elering.ee

Priit Jürgenson

Liinide spetsialist

715 1325
Priit.Jurgenson@elering.ee

Enno Bender

Liinide käidukorraldaja (põhja piirkond)

715 1310
Enno.Bender@elering.ee

Raimo Klemmer

Liinide käidukorraldaja (lääne piirkond)

715 0337
Raimo.Klemmer@elering.ee

Urmas Jõesaar

Liinide käidukorraldaja (ida piirkond)

715 6603
Urmas.Joesaar@elering.ee

Marten Raidma

Liinide käidukorraldaja (lõuna piirkond)

716 8385
Marten.Raidma@elering.ee

 

EstLinkide käidu talitus

Reigo Haug

Reigo Haug

Talituse juhataja

715 1229
Reigo.Haug@elering.ee

Kristen Kallus

Andmehaldur

715 1506
Kristen.Kallus@elering.ee

Irma Ots

Andmehaldur

Tõnis Viira

Elektripaigaldiste käidukorraldaja

715 1319
Tonis.Viira@elering.ee

Meelis Kadak

AREJ käidukorraldaja

715 1343
Meelis.Kadak@elering.ee

Erki Laurand

Käidutehnik

715 4399
Erki.Laurand@elering.ee

Marko Liiv

EstLink 2 käidukorraldaja

715 6651
Marko.Liiv@elering.ee

Gaasivõrgu käidu talitus

Vambola Randmaa

Vambola Randmaa

Talituse juhataja

715 1128
Vambola.Randmaa@elering.ee

Jaan Koik

Katoodkaitse spetsialist

715 1160
Jaan.Koik@elering.ee

Markus Tutti

Katoodkaitse spetsialist

715 1337
Markus.Tutti@elering.ee

Pavel Kaptelinin

Katoodkaitse spetsialist

715  1338
Pavel.Kaptelinin@elering.ee

Liina Allak

Andmehaldur

715 1362
Liina.Allak@elering.ee

Vladimir Drigin

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja

715 1138
Vladimir.Drigin@elering.ee

Reeno Niinepuu

Gaasitorustike spetsialist

715 1320
Reeno.Niinepuu@elering.ee

Heino Piirsalu

Meister

715 1138
Heino.Piirsalu@elering.ee

Sander Truubon

Gaasimõõte- ja jaotusjaamade spetsialist

Sander.Truubon@elering.ee

Harri Ivask

Gaasivõrgu elektrikäidu korraldaja

715 1361
Harri.Ivask@elering.ee

Hillar Tealane

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja

715 1361
Hillar.Tealane@elering.ee

Illar Õunas

Meister

715 1361
Illar.Ounas@elering.ee

Eldur Orupõld

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja

715 1120
Eldur.Orupold@elering.ee

Alar Tupp

Meister

715 1120
Alar.Tupp@elering.ee

Rein Toomes

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja

799 2223
Rein.Toomes@elering.ee

Arvi Eevaste

Meister

799 2223
Arvi.Eevaste@elering.ee

Kalev Salu

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja

715 1121
Kalev.Salu@elering.ee

Arne Kirik

Gaasimõõtejaamade käidukorraldaja

433 1340
Arne.Kirik@elering.ee

Meelis Koovit

Meister

715 1121
Meelis.Koovit@elering.ee

Ants Kalam

Gaasimõõtejaama käitaja

433 1340
Ants.Kalam@elering.ee

Jaak Kapsi

Gaasimõõtejaama käitaja

433 1340
Jaak.Kapsi@elering.ee

Raivo Salujärv

Gaasimõõtejaama käitaja

433 1340
Raivo.Salujarv@elering.ee

Ivar Sikk

Gaasimõõtejama käitaja

433 1340
Ivar.Sikk@elering.ee

Heinar Voronin

Gaasimõõtejaama käitaja

433 1340
Heinar.Voronin@elering.ee

Nikolai Minajev

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja

715 6063
Nikolai.Minajev@elering.ee

Vladimir Kružkov

Gaasitehnoloogia spetsialist

715 6062
Vladimir.Kruzkov@elering.ee

Sven Käiss

Meister

715 6061
Sven.Kaiss@elering.ee

Balticconnectori talitus

Mart Landsberg

Mart Landsberg

Osakonna juhataja

715 1245
Mart.Landsberg@elering.ee

Irena Kibin

Projektisekretär

715 1133
Irena.Kibin@elering.ee

Grete-Maarja Stelmak

Inna Klandorf

Käiduspetsialist

Inna.Klandorf@elering.ee

Eveliin Mäesaar-Luik

Andmehalduse spetsialist

715 1234
Eveliin.Maesaar-Luik@elering.ee

Priit Heinla

Projektijuht

715 1147
Priit.Heinla@elering.ee

Simo Lahesalu

Projektijuht

715 1139
Simo.Lahesalu@elering.ee

Rauno Pristavka

Projektijuht

715 1155
Rauno.Pristavka@elering.ee

Pavel Solovjov

Projektijuht

715 1386
Pavel.Solovjov@elering.ee

Jüri Viirmaa

Gaasitehnika ekspert

715 1154
Juri.Viirmaa@elering.ee

Kristo Lillepõld

Gaasisüsteemi spetsialist

715 1142
Kristo.Lillepold@elering.ee

Igor Zahhartšenko

Gaasivõrgu juhtimissüsteemide spetsialist

Igor.Zahhartsenko@elering.ee

Raul Uuring

Võrgu juhtimissüsteemide ekspert

715 1256
Raul.Uuring@elering.ee

Tehnoloogia osakond

Marko Tamm

Marko Tamm

Osakonna juhataja

715 1371
Marko.Tamm@elering.ee

Aleksandr Klaser

Andmeside spetsialist

715 1179
Aleksandr.Klaser@elering.ee

Arvi Mikk

Automaatika spetsialist

715 1379
Arvi.Mikk@elering.ee

Aigar Pärna

Jõuseadmete spetsialist

715 1383
Aigar.Parna@elering.ee

Lembit Niidumaa

Jõuseadmete ekspert

715 1367
Lembit.Niidumaa@elering.ee

Märt Piirsalu

Jõuseadmete spetsialist

715 1123
Mart.Piirsalu@elering.ee

Ants Kõll

Automaatika ekspert

715 1370
Ants.Koll@elering.ee

Ene Tajur

Automaatika spetsialist

715 1375
Ene.Tajur@elering.ee

Kalvi Teldre

Automaatika spetsialist

715 1354
Kalvi.Teldre@elering.ee

Siim Laidvee

Automaatika spetsialist

715 1331
Siim.Laidvee@elering.ee

Igor Mets

Alajaama juhtimissüsteemide spetsialist

715 1396
Igor.Mets@elering.ee

Tiit Meremaa

Mõõteseadmete spetsialist

715 1382
Tiit.Meremaa@elering.ee

Vladimir Alekseev

Andmeside spetsialist

715 6064
Vladimir.Alekseev@elering.ee

Releekaitse ja automaatika talitus

Andrus Reinson

Andrus Reinson

Talituse juhataja

71 51 326
Andrus.Reinson@elering.ee

Marko Tealane

Siirdetalitluse analüütik

715 1390
Marko.Tealane@elering.ee

Veiko Veskilt

Siirdetalitluse analüütik

715 1241
Veiko.Veskilt@elering.ee

Karin Lelle

Siirdetalitluse analüütik

715 1227
Karin.Lelle@elering.ee

Alla Roos

Siirdetalitluse analüütik

715 1372
Alla.Roos@elering.ee

Nõukogu

Timo Rajala

Nõukogu esimees.
Ettevõtja, Pohjolan Voima OY endine tegevjuht.

Timo Tatar

Auditikomitee esimees.
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetika osakonna juhataja

Tarmo Porgand

Rahandusministeeriumi riigivara osakonna juhataja asetäitja

Indrek Kasela

AS PRFoods juhatuse liige

Toomas Põld

Ettevõtja

Auditikomitee

Timo Tatar

Auditikomitee esimees.
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetika osakonna juhataja

Tarmo Porgand

Rahandusministeeriumi riigivara osakonna juhataja asetäitja

Indrek Kasela

AS PRFoods juhatuse liige

Mille kohta sa infot otsid?

Kõik Book page Hooldustööd Uudis Lihtlehekülg