Liigu edasi põhisisu juurde

Juhatus

Taavi Veskimägi

Taavi Veskimägi

Juhatuse esimees

715 1221
Taavi.Veskimagi@elering.ee

Peep Soone

Peep Soone

Juhatuse liige, finantsjuht

715 1221
Peep.Soone@elering.ee

Kalle Kilk

Kalle Kilk

Juhatuse liige, varahaldusjuht

715 1221
Kalle.Kilk@elering.ee

Kommunikatsioonijuht

Ain Köster

Ain Köster

715 1368
565 2155
Ain.Koster@elering.ee

Kätlin Klemmer

Kommunikatsioonispetsialist

715 1209
Katlin.Klemmer@elering.ee

Personalijuht

Kerli Leppoja

Kerli Leppoja

Monika Neemsalu

Personalispetsialist

715 1156
Monika.Neemsalu@elering.ee

Strateegiajuht

Karl Kivinurm

Tarkvõrgu talitus

Georg Rute

Digitaliseerimise arendusjuht/ talituse juhataja kohusetäitja

715 1323
Georg.Rute@elering.ee

Kaija Valdmaa

Estfeedi projektijuht

715 1177
Kaija.Valdmaa@elering.ee

Liitumiste talitus

Mirjam Pihlak

Mirjam Pihlak

Talituse juhataja

715 1309
Mirjam.Pihlak@elering.ee

 

Sander Sorts

Liitumiste projektijuht

715 1157
Sander.Sorts@elering.ee

Andres Malõšev

Liitumiste projektijuht

Andres.Malosev@elering.ee

Indrek Martin

Liitumiste projektijuht

715 1306
Indrek.Martin@elering.ee

Ranet Mikko

Liitumiste projektijuht

7151 226
Ranet.Mikko@elering.ee 

Maateenuste spetsialist

Ene Antik

Maateenuste spetsialist

715 1163
Ene.Antik@elering.ee

Liinide käidu talitus

Andrus Veeleid

Andrus Veeleid

Talituse juhataja

71 51 510
Andrus.Veeleid@elering.ee

Enno Bender

Liinide käidukorraldaja (põhja piirkond)

715 1310
Enno.Bender@elering.ee

Urmas Jõesaar

Liinide käidukorraldaja (ida piirkond)

715 6603
Urmas.Joesaar@elering.ee

Raimo Klemmer

Liinide käidukorraldaja (lääne piirkond)

715 0337
Raimo.Klemmer@elering.ee

Marten Raidma

Liinide käidukorraldaja (lõuna piirkond)

716 8385
Marten.Raidma@elering.ee

 

Alajaamade käidu talitus

Heldur Karjaherm

Heldur Karjaherm

Talituse juhataja

715 1242
Heldur.Karjaherm@elering.ee

EstLinkide käidu talitus

Reigo Haug

Reigo Haug

Talituse juhataja

715 1229
Reigo.Haug@elering.ee

Gaasivõrgu käidu talitus

Vambola Randmaa

Vambola Randmaa

Talituse juhataja

715 1128
Vambola.Randmaa@elering.ee

Vladimir Drigin

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja
Harjumaa ja Raplamaa

715 1138
Vladimir.Drigin@elering.ee

Kalev Salu

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja
Viljandimaa ja Pärnumaa

715 1121
Kalev.Salu@elering.ee

Nikolai Minajev

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja
Ida-Virumaa

715 6063
Nikolai.Minajev@elering.ee

Hillar Tealane

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja
Lääne-Virumaa

715 1361
Hillar.Tealane@elering.ee

Eldur Orupõld

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja
Jõgevamaa ja Tartumaa

715 1120
Eldur.Orupold@elering.ee

Rein Toomes

Gaasivõrgu hoolduse korraldaja
Põlvamaa ja Võrumaa

799 2223
Rein.Toomes@elering.ee

Balticconnectori talitus

Mart Landsberg

Mart Landsberg

Osakonna juhataja

715 1245
Mart.Landsberg@elering.ee

Priit Heinla

Projektijuht
Paldiski-Inkoo vahelise gaasitoru ehitus

715 1147
Priit.Heinla@elering.ee

Simo Lahesalu

Projektijuht
Paldiski kompressorjaama ehitus

715 1139
Simo.Lahesalu@elering.ee

Rauno Pristavka

Projektijuht
Karksi gaasimõõtejaama ehitus

715 1155
Rauno.Pristavka@elering.ee

Pavel Solovjov

Projektijuht
Puiatu kompressorjaama ehitus

715 1386
Pavel.Solovjov@elering.ee

Kalle Norma

Projektijuht
Kiili-Paldiski gaasiühendus

501 0070
Kalle.Norma@elering.ee

Taivo Käo

Projektijuht
Kiili-Paldiski gaasitoru ehitus

5841 4984
Taivo.Käo@elering.ee

Nõukogu

Timo Rajala

Nõukogu esimees.
Ettevõtja, Pohjolan Voima OY endine tegevjuht.

Timo Tatar

Auditikomitee esimees.
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetika osakonna juhataja

Tarmo Porgand

Rahandusministeeriumi riigivara osakonna juhataja asetäitja

Indrek Kasela

AS PRFoods juhatuse liige

Toomas Põld

Ettevõtja

Auditikomitee

Timo Tatar

Auditikomitee esimees.
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetika osakonna juhataja

Tarmo Porgand

Rahandusministeeriumi riigivara osakonna juhataja asetäitja

Indrek Kasela

AS PRFoods juhatuse liige

Mille kohta sa infot otsid?

Kõik Book page Hooldustööd Uudis Lihtlehekülg