Liigu edasi põhisisu juurde

Eleringi hallatavate 110–330 kV liinide ega gaasitorustiku alune maa ei kuulu üldjuhul Eleringile, vaid kohalikele omavalitsustele, riigile ja suurele hulgale äriühingutele ja eraisikutele. Seadusandlusega on reguleeritud tehnorajatiste talumiskohustus ja talumise eest tasu maksmise kord, samuti elektri ja gaasiga seotud ohtudest lähtuvad kinnistuomaniku ning tehnorajatise valdaja õigused, kohustused ja piirangud tehnorajatise kaitsevööndis tegutsemisel.

Elektri- ja gaasivõrgu hooldustööd põhjustavad maaomanikele teatavaid ebamugavusi, ent Elering teeb jõupingutusi nende minimeerimiseks. Loodame vastastikusele mõistvale suhtumisele ja heale koostööle, et tagada tasakaal maaomanike huvide ja Eesti energiasüsteemi tõrgeteta toimimise vahel.

Eleringi hallatavate elektriliinide kirjeldus ning info liinidega seotud ohutusnõuete ja piirangute kohta on leitav siit. Gaasi ülekandevõrguga on võimalik tutvuda siin.

Hooldustöid puudutavate küsimuste korral pöörduge palun:

 

Elektriliinid

Põhja piirkond/ Enno Bender
Laki 24, 12915 Tallinn
telefon: 715 1310 / fax: 715 1200
e-post: Enno.Bender@elering.ee

Ida piirkond/ Urmas Jõesaar
Rakvere 8, 41532 Jõhvi
telefon: 715 6603 / fax: 715 6647
e-post: Urmas.Joesaar@elering.ee

Lääne piirkond/ Raimo Klemmer
Papiniidu 5, 80042 Pärnu
telefon: 449 9254 / fax: 449 9253
e-post: Raimo.Klemmer@elering.ee

Lõuna piirkond/ Marten Raidma
Teaduspargi 9, 51014 Tartu
telefon: 716 8385 / fax: 716 8380
e-post: Marten.Raidma@elering.ee

Liinide käidu talituse juhataja/ Andrus Veeleid
telefon: 715 1510
e-post: Andrus.Veeleid@elering.ee


Gaasitorustik

Harjumaa ja Raplamaa/ Vladimir Drigin
Laki 24, 12915 Tallinn
telefon: 715 1138
e- post: Vladimir.Drigin@elering.ee

Viljandimaa ja Pärnumaa/ Kalev Salu
Pärnu mnt 24, Viljandi
telefon: 715 1121
e- post: Kalev.Salu@elering.ee

Ida- Virumaa/ Nikolai Minajev
Rakvere 8, Jõhvi
telefon: 715 6063
e- post: Nikolai.Minajev@elering.ee

Lääne- Virumaa/ Hillar Tealane
Vinni vald, Piira küla, C.T. von Neffi 2a
telefon: 715 1361
e- post: Hillar.Tealane@elering.ee

Jõgevamaa ja Tartumaa/ Eldur Orupõld
Alveri 4A, Jõgeva
telefon: 715 1120
e- post: Eldur.Orupold@elering.ee

Põlvamaa and Võrumaa/ Rein Toomes
Energia 7/ Põlva
telefon: 799 2223
e- post: Eldur.Orupold@elering.ee

Gaasivõrgu käidu talituse juhataja/ Vambola Randmaa
Laki 24, 12915 Tallinn
telefon: 715 1128
e- post: Vambola.Randmaa@elering.ee


Maaküsimused ja talumistasu info:

Maaspetsialist/ Ene Antik
Laki 24, 12915 Tallinn
telefon: 715 1163
e- post: ene.antik@elering.ee

Mille kohta sa infot otsid?

Kõik Hooldustööd Uudis Lihtlehekülg