Liigu edasi põhisisu juurde

Eleringi hallatavate 110–330 kV liinide ega gaasitorustiku alune maa ei kuulu üldjuhul Eleringile, vaid kohalikele omavalitsustele, riigile ja suurele hulgale äriühingutele ja eraisikutele. Seadusandlusega on reguleeritud tehnorajatiste talumiskohustus ja talumise eest tasu maksmise kord, samuti elektri ja gaasiga seotud ohtudest lähtuvad kinnistuomaniku ning tehnorajatise valdaja õigused, kohustused ja piirangud tehnorajatise kaitsevööndis tegutsemisel.

Elektri- ja gaasivõrgu hooldustööd põhjustavad maaomanikele teatavaid ebamugavusi, ent Elering teeb jõupingutusi nende minimeerimiseks. Loodame vastastikusele mõistvale suhtumisele ja heale koostööle, et tagada tasakaal maaomanike huvide ja Eesti energiasüsteemi tõrgeteta toimimise vahel.

Loe lisaks:

 

Elektriliinide hooldustöid puudutavate küsimuste korral pöörduge palun üldnumbrile 71 51 222 (info tööpäevadel kell 8.00-16.30), katkestuste ja avariide korral 60 56 825.

 

Maaküsimused ja talumistasu info:

Maateenuste spetsialist/ Ene Antik
Kadaka tee 42, 12915 Tallinn
telefon: 715 1163
e- post: ene.antik@elering.ee


Piirkondlikud kontaktid gaasitorustiku küsimuste korral:
 

Harjumaa ja Raplamaa

Kadaka tee 42, 12915 Tallinn
telefon: 715 1138

Vladimir Drigin 
Gaasivõrgu hoolduse korraldaja
e- post: Vladimir.Drigin@elering.ee

Heino Piirsalu
Meister
e- post: Heino.Piirsalu@elering.ee

 

Viljandimaa ja Pärnumaa

Tomuski tee 2, Mustivere küla, Viljandi vald
telefon: 715 1121

Kalev Salu
Gaasivõrgu hoolduse korraldaja
e- post: Kalev.Salu@elering.ee

Meelis Koovit
Meister
e- post: Meelis.Koovit@elering.ee

 

Ida- Virumaa

Rakvere 8, Jõhvi

Nikolai Minajev
Gaasivõrgu hoolduse korraldaja
e- post: Nikolai.Minajev@elering.ee
telefon: 715 6063

Sven Käiss
Meister
e- post: Sven.Kaiss@elering.ee
telefon: 715 6061

 

Lääne- Virumaa

Vinni vald, Piira küla, C.T. von Neffi 2a
telefon: 715 1361

Hillar Tealane
Gaasivõrgu hoolduse korraldaja
e- post: Hillar.Tealane@elering.ee

Illar Õunas
Meister
e- post: Illar.Ounas@elering.ee

 

Jõgevamaa ja Tartumaa

Betti Alveri 2A, Jõgeva
telefon: 715 1120

Eldur Orupõld
Gaasivõrgu hoolduse korraldaja
e- post: Eldur.Orupold@elering.ee

Alar Tupp
Meister
e- post: Alar.Tupp@elering.ee

 

Põlvamaa ja Võrumaa

Lao 5, Põlva
telefon: 799 2223

Rein Toomes
Gaasivõrgu hoolduse korraldaja
e- post: Rein.Toomes@elering.ee

Arvi Eevaste
Meister
e- post: Arvi.Eevaste@elering.ee

 

Gaasivõrgu käidu talituse juhataja/ Vambola Randmaa
Kadaka tee 42, 12915 Tallinn
telefon: 715 1128
e- post: Vambola.Randmaa@elering.ee

 

Mille kohta sa infot otsid?

Kõik Book page Hooldustööd Uudis Lihtlehekülg