Skip to main content

Board

Taavi Veskimägi

Taavi Veskimägi

Juhatuse esimees

71 51 221
Taavi.Veskimagi@elering.ee

Peep Soone

Peep Soone

Juhatuse liige, finantsjuht

71 51 221
Peep.Soone@elering.ee

Kalle Kilk

Kalle Kilk

Juhatuse liige, varahaldusjuht

71 51 221
Kalle.Kilk@elering.ee

Head of Communications

Ain Köster

Ain Köster

71 51 368
56 52 155
Ain.Koster@elering.ee

Human Resources Manager

Kerli Leppoja

Kerli Leppoja

Strategy Manager

Karl Kivinurm

Renewable Energy Unit

River Tomera

Talituse juhataja

71 51 349
River.Tomera@elering.ee

Legal Services Unit

Karin Täär

Karin Täär

Talituse juhataja

71 51 381
Karin.Taar@elering.ee

Energy Markets Department

Elis Paas

Elis Paas

Osakonna juhataja

71 51 248
Elis.Paas@elering.ee

Balance Settlement Unit

Marie Kalmet

Marie Kalmet

Talituse juhataja

71 51 224
Marie.Kalmet@elering.ee

Energy System Control Centre

Märt Allika

Märt Allika

Juhtimiskeskuse juhataja

71 51 231
Mart.Allika@elering.ee

Control Centre Operations Unit

Jan Lukki- Lukin

Jan Lukki-Lukin

Talituse juhataja

71 51 225
Jan.Lukki-Lukin@elering.ee

Accounting Unit

Tamara Kovagina

Tamara Kovagina

Pearaamatupidaja

71 51 219
Tamara.Kovagina@elering.ee

Management Accounting Unit

Sirli Söömer

Head of Unit

71 51 333
Sirli.Soomer@elering.ee

 

IT Department

Mikk Välja

Software Development Project Manager / Deputy Head of IT Department

71 51 549
Mikk.Valja@elering.ee

IT Support Unit

Alland Parman

Alland Parman

Talituse juhataja

71 51 130
Alland.Parman@elering.ee

Administrative Unit

Olavi Mätik

Olavi Mätik

Talituse juhataja

71 51 204
Olavi.Matik@elering.ee

Grid Connection Unit

Mirjam Pihlak

Mirjam Pihlak

Talituse juhataja

71 51 309
Mirjam.Pihlak@elering.ee

 

Project Management Department

Vladimir Antson

Vladimir Antson

Osakonna juhataja

71 51 308
Vladimir.Antson@elering.ee

Energy System Planning Unit

Oleg Tšernobrovkin

Talituse juhataja

71 51 207
Oleg.Tsernobrovkin@elering.ee

Grid Management Department

Mart Landsberg

Mart Landsberg

Osakonna juhataja

71 51 245
Mart.Landsberg@elering.ee

Substation Maintenance Unit

Heldur Karjaherm

Heldur Karjaherm

Talituse juhataja

71 51 242
Heldur.Karjaherm@elering.ee

Power Lines Maintenance Unit

Andrus Veeleid

Andrus Veeleid

Talituse juhataja

71 51 510
Andrus.Veeleid@elering.ee

HVDC and Power Plants Maintenance Unit

Reigo Haug

Reigo Haug

Talituse juhataja

71 51 229
Reigo.Haug@elering.ee

Gas Network Division

Vambola Randmaa

Vambola Randmaa

Talituse juhataja

71 51 128
Vambola.Randmaa@elering.ee

Grid Technology Department

Marko Tamm

Marko Tamm

Osakonna juhataja

71 51 371
Marko.Tamm@elering.ee

Unit of Relay Protection and Automation

Andrus Reinson

Andrus Reinson

Talituse juhataja

71 51 326
Andrus.Reinson@elering.ee

Supervisory Board

Timo Rajala

Chairman of the Board.
Enterpreneur, the former CEO of Pohjolan Voima.

Timo Tatar

Auditikomitee esimees.
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetika osakonna juhataja

Tarmo Porgand

Deputy Head of State Assets Department at the Ministry of Finance

Indrek Kasela

AS PRFoods juhatuse liige

Toomas Põld

Enterpreneur

Audit Committee

Timo Tatar

Auditikomitee esimees.
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetika osakonna juhataja

Tarmo Porgand

Deputy Head of State Assets Department at the Ministry of Finance

Indrek Kasela

AS PRFoods juhatuse liige

Toomas Põld

Enterpreneur

Timo Rajala

Chairman of the Board.
Enterpreneur, the former CEO of Pohjolan Voima.

Mille kohta sa infot otsid?

Kõik Hooldustööd Uudis Basic page