Liigu edasi põhisisu juurde

Eleringi väärtuspakkumine tööandjana

1. Tähendusrikas ja huvitav töö Eesti energiasüsteemi arendamisel.

2. Stabiilne tööandja muutuvas keskkonnas.

3. Koostöö eriala professionaalidega.

4. Kaasav juhtimiskultuur ja toetav meeskond.

5. Kaasaegne ja paindlik töökeskkond.

6. Tugev ühisürituste ja- tegevuste traditsioon.
 

Vaata, milliseid võimalusi pakub Eleringis töötamine

Kui see tekitas ka Sinus huvi Eleringis töötamise vastu, siis tutvu palun vabade töökohtadega.


Videotes räägivad Eleringi töötajad, mis paneb nende silmad Eleringis töötades särama ja miks õppida elektroenergeetikat.
 

EstLinkide käidu talituse juhataja Reigo Haugi sõnul on meeskonnatöös väga oluline mõelda raamidest välja. Elektroenergeetikat soovitab ta õppida, kuna see annab oskused, kuidas probleemidele erineva nurga alt läheneda ja mittestandardseid lahendusi oodates tulemuseni jõuda. 

 

Eleringi süsteemiteenuste talituse juhataja Marie Kalmet peab elektroenergeetika eriala juures kõige väärtuslikumaks omandatud praktilisi oskusi, mida läheb bilansituru loomisel ja energiaturu andmevahetuse arendamisel igapäevaselt vaja.

 

Eleringi projektijuhi Jarmo Saare sõnul ajendas tema puhul elektroenergeetika eriala valikut asjaolu, et ajas tuleb aina juurde uusi ja energiatõhusaid lahendusi, kuid keegi peab need ka välja mõtlema ning valmis ehitama. Oma töös hindab ta väga nähtavat tulemust ja uute teadmiste omandamist.

Regionaalse talitluskindluse spetsialist Veiko Aunapuu ja püsitalitluse planeerija Kristjan Vilgo räägivad igapäevatööst ja väljakutsetest regionaalse talitluskindluse koordinaatoritena. Videost saad teada, kes on Euroopa viis talitluskindluse koordinaatorit ja mida nad teevad. Eesti osa algab 5.23 minutil.