Dashboard!

Põhivõrgu juhtimissüsteem pälvis Euroopa tasemel tunnustuse

19.12.2006 01:30

Reedel, 15. detsembril andis Eesti Kvaliteediühingu juhatuse esimees Asko Talu Põhivõrgule üle Euroopa Kvaliteedijuhtimise Sihtasutuse (European Foundation of Quality Management, EFQM) poolt väljastatud sertifikaadi R4E (Recognized for Excellence).

Euroopa taseme tunnustus järgnes Põhivõrgu edukale osalemisele Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja Eesti Kvaliteediühingu korraldatud konkursil Eesti Juhtimiskvaliteedi auhind 2006.

Konkursi lõputseremoonial 30. novembril omistati Põhivõrgule väikese ja keskmise suurusega ettevõtete kategoorias “Hästi juhitud organisatsiooni” tiitel. Kuna Eesti auhinnakonkursi mudel ühtib Euroopas kasutatavaga, võimaldas konkursi tulemus taotleda Põhivõrgul tunnustust ka Euroopa tasemel.

Euroopas laialdaselt kasutusel olev EFQMi sertifikaat R4E tõendab, et ettevõte on teinud juhtimiskvaliteedi arendamisel märkimisväärseid edusamme ning on teel organisatsioonilise täiuslikkuse poole. Tunnustusega kaasneb õigus kasutada R4E logo organisatsiooni materjalidel ning trükistel. Lisaks avaldab EFQM tunnustuse pälvinud ettevõtete nimekirja oma iga-aastases raamatus Recognition Book ning teavitab tunnustuse omistamisest oma infokirja lugejaid.

Eesti Kvaliteediühing korraldab juhtimiskvaliteedi auhinnakonkursse alates 2002. aastast. Selle aasta konkursil osales OÜ Põhivõrk esmakordselt. Lisaks vastomandatud R4E sertifikaadile vastab Põhivõrgu juhtimissüsteem ka standardite ISO 9001, ISO 14001 ning OHSAS 18001 nõuetele.